Hakkımızda

bursadaegitim.com, Bursa’da bulunan tüm özel okulların bir arada olduğu, veli ve öğrencilere aradıkları okul türlerinde hızlı listeleme seçenekleri ile ilgilendikleri okulları detaylı inceleme fırsatı sunan, okul ile iletişime geçmelerini sağlayan, yerelde oluşturulmuş tek digital platformdur. Özel Okullara, kendilerini tanıtmaları için ayrılmış alanlar ve iş ilan sayfası vererek, daha fazla veli,öğrenci ve öğretmene ulaşmalarını sağlayan, ücretsiz bir arama motoru ve özel okul tanıtım platformudur. Yerel olmanın gücüne inanılarak tasarlanan ve hazırlanan bursadaegitim.com, ücretsiz olarak tüm kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Güçlü ve hızlı altyapısıyla, özel Okulları sınırlarının dışına taşıyan bursadaegitim.com, velilere ihtiyaç duydukları her an ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Özellikle kayıt dönemlerinde sitemizde bulunan chat programı ve telefon numaralarımızdan bize ulaşarak merak ettikleri tüm soruları bize ileten veli ve öğrencilerimiz, ilgili ve deneyimli ekibimiz tarafından bilgilendirilerek süreci destekleyen hizmeti sağlamaktadır. ‘’ Bursa’da Eğitimin Kalbi’’ olan bursadaegitim.com, siz değerli veli ve okullarımızı tek adreste buluşturarak digital ayrıcalıklar sunmaktadır.

Özel Okulların Reklam ve Tanıtımları İçin İhtiyacı olan Digital Platform

Özel okul olmanın beraberinde getirdiği bir çok maliyet olduğunu biliyoruz. Bu maliyetler içinde bulunan reklam ve tanıtım harcamaları da her geçen gün artan rekabet nedeni ile artış gösteriyor. bursadaegitim.com size bu konuda yardımcı olur,maliyetlerinizi düşürür, okulunuzu daha görünür ve ulaşılabilir yapar. Arama sayfalarında ilk sırada yer alan bursadaegitim.com sizi de üst sıralara taşır. Siz de ücretsiz olan bu digital platform ayrıcalığını yaşayın.

Digital Olmak Size Ne Gibi Faydalar Sağlar ?

Günümüzde en büyük alanlardan birini oluşturan digital dünya, kullandığımız akıllı telefon, tablet ve bilgisayarla neredeyse yaşamımızın artık bir parçası. Aradığımız her şeyi google ve diğer arama motoru sayfalarında bulduğumuz şu dönemde digital olmak ve daha fazla kişiye ulaşmak çok kolay. Nasıl mı ?Tam da bu alanda devreye giren bursadaegitim.com, size bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır. Okulunuzun iletişim bilgilerini,fotoğraf ve iş ilanlarını ücretsiz yayımlayarak sizi daha görünür ve ulaşılabilir yapar. Digital olmak bursadaegitim.com sayesinde hem çok kolay hemde ücretsiz.

Daha Fazla Görünür Olmak Size Ne Sağlar ?

Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri de yapılan reklam ve tanıtım çalışmalarının, bilmesini ve görmesini istediğimiz ya da bize ihtiyacı olan kitleye nasıl ve nereden ulaşılacağıdır. Bunun için bir çok mecra bulunmasına rağmen hangisinin sizin için en uygun olduğuna doğru karar vermeniz gerekir. Aksi takdirde bunun için harcanan zaman ve ayrılan bütçe boşa gidecektir. bursadaegitim.com okulunuzun tanıtımını yapacağınız, sizi doğru hedef kitleniz ile buluşturacak en doğru platformdur.Okulunuzun kendi web sitesi ve sosyal medya hesabı sadece kendi takipçileri tarafından bilinir. Size yalnızca sizi tanıyanlar ulaşabilir.Bunun için alternatif tanıtım alanları sizin için uygun olacaktır. Hedef kitlesi, veli,öğrenci ve öğretmenlerden oluşan bursadaegitim.com sizi kendi özel platformunuzdan dışarıya taşıyarak daha büyük kitlelere ulaştırır. Kolay ve hızlı iletişime geçmenizi sağlar.

Neden bursadaegitim.com ?

Velilerin ve öğrencilerin okul arama ve bulma konusunda yerelde tek adresi olan bursadaegitim.com, hızlı listeleme seçenekleri ile internet kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Hedef kitlesi, özel eğitim kurumu arayan veli,öğrenci ve öğretmenlerden oluşan, günlük 5.000 tekil kullanıcı sayısı ile ziyaret çeken sayfamız sizi daha görünür ve ulaşılır yapmaktadır. Kendi bölgelerinde ya da aradıkları kriterlere uygun en iyi okulu bulma konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunan bursadaegitim.com yapılan okul ziyaretleri ve diğer internet kullanıcıları tarafından gelen yorumları, ihtiyacı olan tüm öğrenci ve velilerle paylaşmaktadır. Yerel olmanın gücünü eline alarak en doğru ve güncel bilgilerle hazırlanmış güçlü altyapısı ile özel okullar ile velilerimiz arasında köprü görevi oluşturmaktadır.

Çocuğu İçin Mükemmeli Arayan Veliler Burada ..

Her ailenin hayali,çocuğuna en iyi eğitimi verecek,geleceğe hazırlayacak ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak başarılarla dolu bir eğitim-öğretim hayatı sunmaktır. Bunu kolaylıkla sağlayan aileler olduğu gibi, sağlamak için bir çok fedakarlıkta bulunan ailelerimizde bulunmaktadır. Ayrılan bütçe ne olursa olsun, çocuklarının geleceği için en iyisini düşünen ve bunun için maddi-manevi fedakarlıktan kaçınmayan ebeveynlerimiz bir çok araştırma içine girmektedir. İlk olarak kendi çevrelerinde başlatılan çalışma, internette yapılan araştırmalar ile devam eder. Belirlenen okulların siteleri incelenir, sosyal medya da yapılan paylaşımlar takip edilir. Kayıt gerçekleşene kadar bu süreç devam eder. Tam da bu süreçte devreye giren bursadaegitim.com yaptığı okul ziyaretleri ve sahip olduğu donanım ile tüm tecrübesini ihtiyacı olan veli ve öğrencilerle paylaşarak bu süreci destekleyen bağımsız bir hizmet sunar.

Özel Okulların Daha Fazla Veliye Ulaşmasını Sağlayan Tek Adres

Her özel kurumun hayali, markasının insanlar tarafından bilinen,tercih edilen,ilgi gören ve güven verici olmasıdır. Bunu sağlamak elbette kolay değildir. Verilen vaatler ile gerçekleşen hizmetin insanlar tarafından beğenilmesi ve onay alması gerekir. Özel okullarda bu durum birebir gerçekleşmektedir. Özel okulların öncelikle veli ve öğrencilere ulaşması gerekmektedir. Sonrasında verecekleri eğitimin içeriği, sağladığı sosyal imkanlar ve çocuğa sağlayacağı katkı ile bütünleşmelidir. bursadaegitim.com tüm özel okulların bir arada olduğu, velilerin hızlı bir şekilde okulları inceleme fırsatı bulduğu, okulların web siteleri ve sosyal medya hesaplarına kolay erişimi sayesinde tüm bu hizmeti ücretsiz olarak sağlamaktadır. Günlük 5.000 tekil kullanıcı ile site trafiği alan bursadaegitim.com, arama motoru sayfalarında ilk sırada yer alması sebebiyle sizi de daha fazla kişiye ulaştırır. Hem de tek tıkla.

Okulunuzu Açtınız, Peki Size Nereden Ve Nasıl Ulaşacaklar ?

Yeni bir okul açmak harika bir şey. Bizce yeni olan her şey çok güzel ve değerli. Açtığınız okul ilk olarak kişisel çevreniz ve bulunduğunuz konum tarafından tanınmaya başlar. Sonrasında okulunuza ait bir web sayfası ve sosyal medya hesabı mutlaka olmalıdır. bursadaegitim.com bu alanda okul kurucu ve yöneticilerine talepleri doğrultusunda, doğru medya planlaması yaparak imajlarını yansıtacak en iyi çözümler sunar. Doğru platformlarda yer almak size olan güveni artırır, okulunuzun imajını destekler. bursadaegitim.com Bursa’da bu alanda ilk ve tek özel platformdur.İhtiyacınız olan hedef kitlenizle ile sizi bir araya getirir, sizi daha görünür yaparak okulunuzun tanıtımına katkı sağlar.

İhtiyacınız Olan Öğretmenlere Nasıl Ulaşacak sınız?

Okullar öğretmenleri ile var olurlar. Okulunuzun imajını yansıtacak, güleryüzlü,sabırlı,enerjik ve başarılı öğretmenlerle çalışmak her okulun önceliğidir. Siz de ihtiyacınız olan öğretmenlere bursadaegitim.com ile ulaşabilir, ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayarak daha fazla öğretmene erişebilirsiniz. Unutmayın,iyi okullar başarılı öğretmenleri ile anılırlar.

Okulunuzun Tanıtımını Yapmak İçin En Doğru Zaman Ne Zaman ?

Okul kayıt dönemleri,erken kayıt ya da bursluluk sınav dönemlerinde yapılan tanıtım çalışmaları, tüm okullar tarafından her yıl aynı dönemlerde, neredeyse aynı zamanlarda yapılmaktadır. Kısa sürede yapılan bu reklam ve tanıtım çalışmaları etkili ve çarpıcı değilse diğerlerinin arasında kaybolup gidecektir. Bizce bu çalışma tüm yıla yayılmalı ve okulun her dönemi planlanarak veli ve öğrencilerle tüm yıl boyunca iletişim kesilmemelidir.Bunu yapmak için sosyal medya mecraları,digital platformlar kullanılabilir ve sosyal sorumluluk projeleri ile desteklenebilir.bursadaegitim.com bu konuda tecrübeli kadrosu ve donanımlı alt yapısı ile size özel çözümler sunarak bu hizmeti kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmektir.

Yerel Bir Okul Olmak Rekabet Gücünüzü Düşürmesin !

Yerel bir okul olmak sizi korkutmasın. Verdiğiniz eğitim ne kadar etkiliyse sizde o kadar etkilisiniz demektir. Bu bağlamda bursadaegitim.com olarak biz, her şeyden önce eğitimin gücüne inanıyoruz. Verdiğiniz eğitimle rekabet etmek isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Doğru zamanlarda ve doğru mecralarda bulunmak önceliğiniz olmalıdır. bursadaegitim.com size bu alanda kolaylık sağlayacak ve imajınızı en doğru yansıtacak alanlardan birisidir. Unutmayın,rekabet farklılıklardan doğar ve bunun nasıl aktarıldığıyla sonuçlanır. Okul yapmak, içini son teknoloji ile donatmak ilk bakışta etkileyici olabilir. Sonrasında sağlamanız gereken en önemli unsur vereceğiniz eğitim ve öğrencilerinize sağlayacağı katkıdır.

Özel Okullara Olan İlginin Artması Ve Özel Okullar Arasındaki Rekabet

Özel okullara olan ilgi, devletin sağladığı teşvikler ve velilerin yoğun ilgisi göstermesiyle her geçen gün artıyor.Bu da öze okulların birbirleri ile olan rekabetini güçlendiriyor. Bizce artan rekabette karlı çıkan veliler oluyor.Neden mi ? Özel okullar verdikleri eğitimin yanı sıra, sağladığı sosyal imkanlar,yeni ve daha teknolojik okullar inşaa ederek daha fazla veliyi kendine çekmeye çalışıyor. Veliler de okulların sunduğu bu imkanlardan kendi bütçelerine göre maksimum oranda faydalanıyor. Yeni açılan okulları incelediğimizde bu farkı hemen görebiliyoruz. Daha önceki yıllarda açılmış olan okullar, yeni açılan okulları ardında bırakabiliyor. Rekabet sadece fiyatla sınırlı kalmayıp, fiziki koşullar ve öğretmen kalitesiyle de devam edebiliyor. Velilere tavsiyemiz; okulun size sağladığı imkanları iyi değerlendirin,çocuğunuzun beklentilerini karşılayacak, iyi ve tecrübeli öğretmen kadrosuna sahip, disiplinli ve çocuğunuzun başarısına katkı sağlayacak okulları tercih edin.

Bursluluk Sınav Takviminizi bursadaegitim.com’a Ekleyin Sizde Kazanın!

Bursluluk Sınavı dönemlerinde özel okulların, daha çok veliye ve öğrenciye ulaşmak için kullandığı bir çok reklam mecrası bulunmaktadır.Bunlardan bir kaç tanesi açıkhava reklamları,sosyal medya,internet reklamları vb. olarak göze çarpmaktadır.Bu reklam bedelleri size de ağır geliyorsa, bursadaegitim.com ile bursluluk sınav tarihlerinizi ücretsiz olarak yayımlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey üye olmanız ve okulunuzu seçerek tarih, saat ve seansları girmenizdir. bursadaegitim.com ile siz de kazanın bursluluk sınavına girecek öğrencilerinizde .